MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5202082
nr 520 2082
Byrå
1800-tal, bonad björk, längd: 103, djup: 53, höjd: 113 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 april 2008
kl 17:42:11
1.000 kr
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr